PHP i MySQL
jak zacząć? 

Język PHP i baza danych MySQL to duet, który odpowiada za codzienne funkcjonowanie dziesiątek milionów witryn w całej sieci. Cóż więc wspólnego mają obie te technologie, co pozwoliło im odnieść taki sukces? W artykule prezentujemy podstawy, które pozwolą rozpocząć przygodę z tworzeniem interaktywnych stron www.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w PHP Starter Kit, numer 7/2007.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Tekst jak marzenie: sIFR Zawód: Web Designer Ruby on Rails: Tworzymy system... PHP5: Programuj obiektowo Ruby on Rails: Pierwsze kroki Warsztat Freelancera: Jak zost... Google Maps API: Mapa dojazdow... Firebug: Debugowanie stron www Joomla!: Strona www w 15 minut Programowanie w Ruby PHP i MySQL: jak zacząć? Basecamp: Grunt to dobra organ... AJAX w 5 minut: Poznajemy XAJA... Google SiteMaps: Zaindeksuj je... openAds: system obsługi reklam Backpack: Wrzuć to do plecaka! ZenCart: bezpłatny sklep o duż... Jak zarobić na stronie www?: P... XAJAX: Łatwy AJAX dla programi... Uodpornij witrynę na ataki hak... ImageMagick: tworzenie, edycja...

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.