PHP5
Programuj obiektowo 

Obsługa języka PHP w wersji 5 zagościła na serwerach już na dobre. W stosunku do wersji 4, możliwości PHP znacząco się rozszerzyły i bynajmniej nie chodzi tu o zestaw nowych funkcji. PHP ma wreszcie prawo aspirowania do miana języka obiektowego, który potrafi zaoferować programiście komfort tworzenia łatwego do ogarnięcia, rozbudowanego kodu. W artykule nakreślamy mechanizmy programowania obiektowego w PHP5.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w PHP Starter Kit, numer 2/2007.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Zend Framework: Ruby on Rails ... Tekst jak marzenie: sIFR Zawód: Web Designer Ruby on Rails: Tworzymy system... PHP5: Programuj obiektowo Ruby on Rails: Pierwsze kroki Warsztat Freelancera: Jak zost... Google Maps API: Mapa dojazdow... Firebug: Debugowanie stron www Joomla!: Strona www w 15 minut Programowanie w Ruby PHP i MySQL: jak zacząć? Basecamp: Grunt to dobra organ... AJAX w 5 minut: Poznajemy XAJA... Google SiteMaps: Zaindeksuj je...

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.