ZenCart
bezpłatny sklep o dużych możliwościach 

Zbudowanie sprawnie funkcjonującego sklepu internetowego tanim kosztem to nie lada wyzwanie. Najpopularniejszym wyjściem w takiej sytuacji jest instalacja bezpłatnego oprogramowania. Wybór inwestorów pada najczęściej na bezpłatny osCommerce. Zobaczmy co ma do zaoferowania alternatywa w postaci ZenCart.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w dwumiesięczniku Internet Maker, numer 1/2007.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Google Maps API: Mapa dojazdow... Firebug: Debugowanie stron www Joomla!: Strona www w 15 minut Programowanie w Ruby PHP i MySQL: jak zacząć? Basecamp: Grunt to dobra organ... AJAX w 5 minut: Poznajemy XAJA... Google SiteMaps: Zaindeksuj je... openAds: system obsługi reklam Backpack: Wrzuć to do plecaka! ZenCart: bezpłatny sklep o duż... Jak zarobić na stronie www?: P... XAJAX: Łatwy AJAX dla programi... Uodpornij witrynę na ataki hak... ImageMagick: tworzenie, edycja... Projektowanie bez użycia tabel... Ogród Zen: Okiełznać style Użyteczność stron www: Wszystk... Obsługa mediów: Okiełznać styl... Stwórz system newsów z RSS: Pr... Kompatybilność: Okiełznać styl...

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.