Backpack
Wrzuć to do plecaka! 

W dzisiejszych czasach wszyscy narzekamy na brak czasu. Na wieczne zagonienie każdy z nas ma własną metodę. By lepiej zorganizować własne życie, jedni posiłkują się książkowymi kalendarzami. Innym wystarcza zwykła karta papieru z listą "rzeczy do zrobienia". Są i tacy, którzy organizację swojej pracy powierzają internetowi.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w miesięczniku Magazyn Internet, numer 5/2007.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Warsztat Freelancera: Jak zost... Google Maps API: Mapa dojazdow... Firebug: Debugowanie stron www Joomla!: Strona www w 15 minut Programowanie w Ruby PHP i MySQL: jak zacząć? Basecamp: Grunt to dobra organ... AJAX w 5 minut: Poznajemy XAJA... Google SiteMaps: Zaindeksuj je... openAds: system obsługi reklam Backpack: Wrzuć to do plecaka! ZenCart: bezpłatny sklep o duż... Jak zarobić na stronie www?: P... XAJAX: Łatwy AJAX dla programi... Uodpornij witrynę na ataki hak... ImageMagick: tworzenie, edycja... Projektowanie bez użycia tabel... Ogród Zen: Okiełznać style Użyteczność stron www: Wszystk... Obsługa mediów: Okiełznać styl... Stwórz system newsów z RSS: Pr...

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.