Tekst jak marzenie
sIFR 

Gdyby sporządzić listę największych utrapień projektantów stron www, to jedną z czołowych pozycji należałoby przyznać ilości możliwych do zastosowania krojów czcionek. By zachować maksymalną spójność pomiędzy różnymi platformami systemowymi, projektant powinien ograniczyć się do trzech czcionek. To za mało. Z tym problemem, z różnymi efektami, próbowało walczyć już wielu grafików. Prezentujemy sIFR, technikę, która rewolucjonizuje sposób prezentacji tekstu na stronach www, pozwalając na uzyskanie dowolnej czcionki w niemal każdej przeglądarce.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w dwumiesięczniku Internet Maker, numer 1/2008.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Zend Framework: Ruby on Rails ... Tekst jak marzenie: sIFR Zawód: Web Designer Ruby on Rails: Tworzymy system... PHP5: Programuj obiektowo Ruby on Rails: Pierwsze kroki Warsztat Freelancera: Jak zost... Google Maps API: Mapa dojazdow... Firebug: Debugowanie stron www Joomla!: Strona www w 15 minut Programowanie w Ruby PHP i MySQL: jak zacząć?

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.