XAJAX
Łatwy AJAX dla programistów PHP 

Na fali fascynacji AJAX-em powstało wiele bibliotek mających jednocześnie ułatwić i przyspieszyć proces projektowania witryn internetowych. Prezentujemy XAJAX, rozwiązanie zorientowane na programistów PHP, uwzględniające minimum programowania w JavaScript.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w dwumiesięczniku phpSolutions, numer 1/2007.

Artykuł można pobrać bezpłatnie ze strony wydawnictwa Software, mieszczącej się pod adresem www.phpsolmag.org.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Joomla!: Strona www w 15 minut Programowanie w Ruby PHP i MySQL: jak zacząć? Basecamp: Grunt to dobra organ... AJAX w 5 minut: Poznajemy XAJA... Google SiteMaps: Zaindeksuj je... openAds: system obsługi reklam Backpack: Wrzuć to do plecaka! ZenCart: bezpłatny sklep o duż... Jak zarobić na stronie www?: P... XAJAX: Łatwy AJAX dla programi... Uodpornij witrynę na ataki hak... ImageMagick: tworzenie, edycja... Projektowanie bez użycia tabel... Ogród Zen: Okiełznać style Użyteczność stron www: Wszystk... Obsługa mediów: Okiełznać styl... Stwórz system newsów z RSS: Pr... Kompatybilność: Okiełznać styl... Nawigacja: Okiełznać style Zostań milionerem!: Jak zarabi...

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.