Uodpornij witrynę na ataki hakerów
Poradnik dla nie-programistów 

Bezpłatne skrypty PHP z pewnością przynoszą wiele korzyści. Otwarcie sklepu internetowego, czy "portalu" zajmuje tylko chwilę. Niestety, bezpłatne niekoniecznie oznacza bezpieczne. Zobaczmy jak bez ogromnej wiedzy programistycznej zabezpieczyć wartościową stronę, dochodowy sklep, czy cenne forum przed atakami hakerów.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w miesięczniku Magazyn Internet, numer 12/2006.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Programowanie w Ruby PHP i MySQL: jak zacząć? Basecamp: Grunt to dobra organ... AJAX w 5 minut: Poznajemy XAJA... Google SiteMaps: Zaindeksuj je... openAds: system obsługi reklam Backpack: Wrzuć to do plecaka! ZenCart: bezpłatny sklep o duż... Jak zarobić na stronie www?: P... XAJAX: Łatwy AJAX dla programi... Uodpornij witrynę na ataki hak... ImageMagick: tworzenie, edycja... Projektowanie bez użycia tabel... Ogród Zen: Okiełznać style Użyteczność stron www: Wszystk... Obsługa mediów: Okiełznać styl... Stwórz system newsów z RSS: Pr... Kompatybilność: Okiełznać styl... Nawigacja: Okiełznać style Zostań milionerem!: Jak zarabi... SEO: Strona widoczna w sieci

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.