Ruby on Rails
Pierwsze kroki 

Dotrzymujemy obietnicy. Po wstępie do programowania w Ruby z ubiegłego numeru, przyszedł czas na zaprezentowanie fenomenu ostatniego roku. Ruby on Rails to framework, który spotyka się z niesłabnącym zainteresowaniem w kręgach projektantów aplikacji internetowych. Jego główną zaletą ma być szybkość tworzenia i wdrażania nowych rozwiązań. Postanowiliśmy sprawdzić, czy to faktycznie prawda.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w dwumiesięczniku Internet Maker, numer 5/2007.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Zend Framework: Ruby on Rails ... Tekst jak marzenie: sIFR Zawód: Web Designer Ruby on Rails: Tworzymy system... PHP5: Programuj obiektowo Ruby on Rails: Pierwsze kroki Warsztat Freelancera: Jak zost... Google Maps API: Mapa dojazdow... Firebug: Debugowanie stron www Joomla!: Strona www w 15 minut Programowanie w Ruby PHP i MySQL: jak zacząć? Basecamp: Grunt to dobra organ... AJAX w 5 minut: Poznajemy XAJA... Google SiteMaps: Zaindeksuj je... openAds: system obsługi reklam

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.