Warsztat Freelancera
Jak zostać zawodowym projektantem stron www 

Wolny strzelec to szczególnie atrakcyjna forma pracy dla projektantów stron WWW. Zawód wolnego strzelca nie narzuca bowiem ani czasu pracy, ani tym bardziej osiąganych dochodów. Przyglądamy się warsztatowi pracy freelancera, by odkryć wszystkie potencjalne zalety i wady prowadzenia takiej działalności.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w dwumiesięczniku Internet Maker, numer 5/2007.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Zend Framework: Ruby on Rails ... Tekst jak marzenie: sIFR Zawód: Web Designer Ruby on Rails: Tworzymy system... PHP5: Programuj obiektowo Ruby on Rails: Pierwsze kroki Warsztat Freelancera: Jak zost... Google Maps API: Mapa dojazdow... Firebug: Debugowanie stron www Joomla!: Strona www w 15 minut Programowanie w Ruby PHP i MySQL: jak zacząć? Basecamp: Grunt to dobra organ... AJAX w 5 minut: Poznajemy XAJA... Google SiteMaps: Zaindeksuj je... openAds: system obsługi reklam Backpack: Wrzuć to do plecaka!

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.