Ruby on Rails
Tworzymy system newsów 

Idąc śladem dwóch poprzednich numerów Internet Maker, nadal drążymy temat Ruby on Rails. By przybliżyć faktyczne możliwości platformy, postanowiliśmy stworzyć przykładową aplikację. Będzie to jeden z tych programów, który niemal zawsze stanowi centralną część strony WWW. System newsów to przykład aplikacji, na którą składa się wiele standardowych zagadnień z budowy stron WWW. Zobaczmy czy w Rails można faktycznie szybko dojść do satysfakcjonujących rezultatów.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w dwumiesięczniku Internet Maker, numer 6/2007.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Zend Framework: Ruby on Rails ... Tekst jak marzenie: sIFR Zawód: Web Designer Ruby on Rails: Tworzymy system... PHP5: Programuj obiektowo Ruby on Rails: Pierwsze kroki Warsztat Freelancera: Jak zost... Google Maps API: Mapa dojazdow... Firebug: Debugowanie stron www Joomla!: Strona www w 15 minut Programowanie w Ruby PHP i MySQL: jak zacząć? Basecamp: Grunt to dobra organ... AJAX w 5 minut: Poznajemy XAJA...

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.