Joomla!
Strona www w 15 minut 

System zarządzania treścią - ang. CMS to dla wielu webmasterów synonim niezmiernie rozbudowanych, pełnych luk bezpieczeństwa molochów do zarządzania pseudo portalami. Nieprzebrana ilość wtyczek, modułów, dodatków, czy obsługiwanych języków musi w końcu przełożyć się na niską jakość wyjściowego rozwiązania. Joomla! to CMS nowej generacji, który stara się nie powtarzać błędów poprzedników.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w dwumiesięczniku Internet Maker, numer 4/2007.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Zend Framework: Ruby on Rails ... Tekst jak marzenie: sIFR Zawód: Web Designer Ruby on Rails: Tworzymy system... PHP5: Programuj obiektowo Ruby on Rails: Pierwsze kroki Warsztat Freelancera: Jak zost... Google Maps API: Mapa dojazdow... Firebug: Debugowanie stron www Joomla!: Strona www w 15 minut Programowanie w Ruby PHP i MySQL: jak zacząć? Basecamp: Grunt to dobra organ... AJAX w 5 minut: Poznajemy XAJA... Google SiteMaps: Zaindeksuj je... openAds: system obsługi reklam Backpack: Wrzuć to do plecaka! ZenCart: bezpłatny sklep o duż... Jak zarobić na stronie www?: P... XAJAX: Łatwy AJAX dla programi...

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.