Basecamp
Grunt to dobra organizacja pracy 

Tworzysz rozbudowany serwis internetowy dla wymagającego klienta? A może pracujesz w zespole i nie bardzo wiesz jak zapanować nad zadaniami? Nie ważne czy pracujesz sam, w grupie, z jednym, czy z dziesiątkami klientów naraz. Możesz mieć pełną kontrolę. Wystarczy odpowiednie narzędzie.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w miesięczniku Magazyn Internet, numer 7/2007.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Zawód: Web Designer Ruby on Rails: Tworzymy system... PHP5: Programuj obiektowo Ruby on Rails: Pierwsze kroki Warsztat Freelancera: Jak zost... Google Maps API: Mapa dojazdow... Firebug: Debugowanie stron www Joomla!: Strona www w 15 minut Programowanie w Ruby PHP i MySQL: jak zacząć? Basecamp: Grunt to dobra organ... AJAX w 5 minut: Poznajemy XAJA... Google SiteMaps: Zaindeksuj je... openAds: system obsługi reklam Backpack: Wrzuć to do plecaka! ZenCart: bezpłatny sklep o duż... Jak zarobić na stronie www?: P... XAJAX: Łatwy AJAX dla programi... Uodpornij witrynę na ataki hak... ImageMagick: tworzenie, edycja... Projektowanie bez użycia tabel...

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.