Stwórz system newsów z RSS
Praktyczne rozwiązania na stronę www 

Twoja strona ma już system aktualności, ale nie wiesz jak on działa? Zobacz jak możesz stworzyć swój własny system newsów, bez wielkich nakładów sił i środków. Naucz się, jak publikować aktualności i przyciągać gości za pośrednictwem kanałów RSS.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w dwumiesięczniku Internet Maker, numer 4/2006.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Backpack: Wrzuć to do plecaka! ZenCart: bezpłatny sklep o duż... Jak zarobić na stronie www?: P... XAJAX: Łatwy AJAX dla programi... Uodpornij witrynę na ataki hak... ImageMagick: tworzenie, edycja... Projektowanie bez użycia tabel... Ogród Zen: Okiełznać style Użyteczność stron www: Wszystk... Obsługa mediów: Okiełznać styl... Stwórz system newsów z RSS: Pr... Kompatybilność: Okiełznać styl... Nawigacja: Okiełznać style Zostań milionerem!: Jak zarabi... SEO: Strona widoczna w sieci Formatowanie tabel i formularz... Formatowanie obrazów: Okiełzna... Zostań władcą blogów: Jak stwo... Formatowanie tekstu: Okiełznać... Wprowadzenie do CSS: Okiełznać... Przegląd for dyskusyjnych

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.