Obsługa mediów
Okiełznać style 

Zdecydowana większość użytkowników sieci, to internauci korzystający z komputerowych przeglądarek. Są jednak i ci, którzy ulubione treści chcą wydrukować lub obejrzeć na urządzeniu przenośnym - np. nowoczesnym telefonie komórkowym. Standard CSS2 pozwala na przystosowanie strony do wymogów różnych mediów.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w miesięczniku Magazyn Internet, numer 9/2006.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
openAds: system obsługi reklam Backpack: Wrzuć to do plecaka! ZenCart: bezpłatny sklep o duż... Jak zarobić na stronie www?: P... XAJAX: Łatwy AJAX dla programi... Uodpornij witrynę na ataki hak... ImageMagick: tworzenie, edycja... Projektowanie bez użycia tabel... Ogród Zen: Okiełznać style Użyteczność stron www: Wszystk... Obsługa mediów: Okiełznać styl... Stwórz system newsów z RSS: Pr... Kompatybilność: Okiełznać styl... Nawigacja: Okiełznać style Zostań milionerem!: Jak zarabi... SEO: Strona widoczna w sieci Formatowanie tabel i formularz... Formatowanie obrazów: Okiełzna... Zostań władcą blogów: Jak stwo... Formatowanie tekstu: Okiełznać... Wprowadzenie do CSS: Okiełznać...

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.