Kompatybilność
Okiełznać style 

Zadaniem webmastera jest zadbanie o to, by jego strona wyglądała zawsze tak samo. Tu pojawia się mały problem, bo każda przeglądarka gra inną talią kart. Co więcej, wynik rozgrywki zależy nie tylko od nazwy przeglądarki, lecz także od jej wersji. Zobaczmy jak pogodzić sprzeczności.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w miesięczniku Magazyn Internet, numer 8/2006.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
ZenCart: bezpłatny sklep o duż... Jak zarobić na stronie www?: P... XAJAX: Łatwy AJAX dla programi... Uodpornij witrynę na ataki hak... ImageMagick: tworzenie, edycja... Projektowanie bez użycia tabel... Ogród Zen: Okiełznać style Użyteczność stron www: Wszystk... Obsługa mediów: Okiełznać styl... Stwórz system newsów z RSS: Pr... Kompatybilność: Okiełznać styl... Nawigacja: Okiełznać style Zostań milionerem!: Jak zarabi... SEO: Strona widoczna w sieci Formatowanie tabel i formularz... Formatowanie obrazów: Okiełzna... Zostań władcą blogów: Jak stwo... Formatowanie tekstu: Okiełznać... Wprowadzenie do CSS: Okiełznać... Przegląd for dyskusyjnych Shell w praktyce: Zaawansowane...

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.