Formatowanie tekstu
Okiełznać style 

Profesjonalną witrynę łatwo poznać po tym, że w znakomity sposób sformatowano tam tekst. Pieczołowicie dobrana czcionka, odpowiedni rozmiar nagłówków, czy przyjemne dla oka odstępy między wierszami, czynią każdą witrynę na swój sposób unikalną.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w miesięczniku Magazyn Internet, numer 3/2006.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Użyteczność stron www: Wszystk... Obsługa mediów: Okiełznać styl... Stwórz system newsów z RSS: Pr... Kompatybilność: Okiełznać styl... Nawigacja: Okiełznać style Zostań milionerem!: Jak zarabi... SEO: Strona widoczna w sieci Formatowanie tabel i formularz... Formatowanie obrazów: Okiełzna... Zostań władcą blogów: Jak stwo... Formatowanie tekstu: Okiełznać... Wprowadzenie do CSS: Okiełznać... Przegląd for dyskusyjnych Shell w praktyce: Zaawansowane... Bezpłatne edytory WYSIWYG: Edy... Porównanie ofert polskich firm... Perspektywy rozwoju e-handlu w... Jak małym kosztem otworzyć wła... osCommerce - bezpłatny sklep i... Sklep internetowy w 5 minut na... Jak przyspieszyć skrypty PHP: ...

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.