Zabezpieczanie obrazów przy użyciu PHP
Praktyka dla zaawansowanych webmasterów 

Słowa plagiat i Internet chodzą ze sobą w parze już od wielu lat, bo treści zapisane elektronicznie jest dziecinnie łatwo skopiować i podać jako własne. Choć najczęściej autora zmieniają wszelkiej maści teksty, plagiat dotyczy również zdjęć i różnego rodzaju grafik. Przed kradzieżą z trudem zdobytych zdjęć można się jednak skutecznie zabezpieczyć.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w miesięczniku Magazyn Internet, numer 2/2005.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Perspektywy rozwoju e-handlu w... Jak małym kosztem otworzyć wła... osCommerce - bezpłatny sklep i... Sklep internetowy w 5 minut na... Jak przyspieszyć skrypty PHP: ... CRON dla webmastera: Automatyz... Wszystko o tworzeniu i publiko... Google Toolbar 3: Wypełni form... Search Engine Optimization Ochrona usług przy użyciu obra... Zabezpieczanie obrazów przy uż... Co nowego w PHP5 cz. 3: Bazy d... Co nowego w PHP5 cz. 2: Obsług... Przyjazne adresy URL: Praktycz... Co nowego w PHP5 cz.1: Zend En... Jak pisać uniwersalne skrypty ... SQLite: cz.2 SQLite: cz.1 Bezpieczeństwo PHP Bezpieczeństwo stron interneto... RSS: Syndykacja treści

Copyright © 2021 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.