Perspektywy rozwoju e-handlu w Polsce
Uruchamiamy własny e-biznes (temat miesiąca) 

Według różnych szacunków w Internecie funkcjonuje od 700 do nawet 1000 sklepów, których wartość obrotu miała w 2004 roku wynieść niespełna 1 mld złotych. Sklepy internetowe to obecnie jedyna gałąź handlu, która wciąż się rozwija, bo w sieci kupuje już co trzeci Internauta.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w miesięczniku Magazyn Internet, numer 11/2005.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
SEO: Strona widoczna w sieci Formatowanie tabel i formularz... Formatowanie obrazów: Okiełzna... Zostań władcą blogów: Jak stwo... Formatowanie tekstu: Okiełznać... Wprowadzenie do CSS: Okiełznać... Przegląd for dyskusyjnych Shell w praktyce: Zaawansowane... Bezpłatne edytory WYSIWYG: Edy... Porównanie ofert polskich firm... Perspektywy rozwoju e-handlu w... Jak małym kosztem otworzyć wła... osCommerce - bezpłatny sklep i... Sklep internetowy w 5 minut na... Jak przyspieszyć skrypty PHP: ... CRON dla webmastera: Automatyz... Wszystko o tworzeniu i publiko... Google Toolbar 3: Wypełni form... Search Engine Optimization Ochrona usług przy użyciu obra... Zabezpieczanie obrazów przy uż...

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.