Google Toolbar 3
Wypełni formularz i sprawdzi pisownie 

Pasek Google to już nie tylko szybszy dostęp do okienka wyszukiwania. Nowa wersja Google Toolbar potrafi wypełnić formularz rejestracyjny, czy sprawdzić pisownie maili pisanych w internetowym programie pocztowym. Lecz to tylko wybrane usprawnienia trzeciej odsłony paska wyszukiwawczego Googli.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w miesięczniku Magazyn Internet, numer 6/2005.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Shell w praktyce: Zaawansowane... Bezpłatne edytory WYSIWYG: Edy... Porównanie ofert polskich firm... Perspektywy rozwoju e-handlu w... Jak małym kosztem otworzyć wła... osCommerce - bezpłatny sklep i... Sklep internetowy w 5 minut na... Jak przyspieszyć skrypty PHP: ... CRON dla webmastera: Automatyz... Wszystko o tworzeniu i publiko... Google Toolbar 3: Wypełni form... Search Engine Optimization Ochrona usług przy użyciu obra... Zabezpieczanie obrazów przy uż... Co nowego w PHP5 cz. 3: Bazy d... Co nowego w PHP5 cz. 2: Obsług... Przyjazne adresy URL: Praktycz... Co nowego w PHP5 cz.1: Zend En... Jak pisać uniwersalne skrypty ... SQLite: cz.2 SQLite: cz.1

Copyright © 2023 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.