Co nowego w PHP5 cz.1
Zend Engine 2 

Nadejście finalnej wersji PHP 5.0.0 to znak dla developerów by rozpocząć silne testowanie nowego produktu grupy PHP. A jest na czym skupić uwagę. Nowy, obiektowy silnik, znakomite wsparcie dla XML, czy udoskonalona obsługa baz danych i strumieni, to tylko wybrane atuty "piątki".

Dalszy ciąg artykułu dostępny w miesięczniku Magazyn Internet, numer 9/2004.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Jak przyspieszyć skrypty PHP: ... CRON dla webmastera: Automatyz... Wszystko o tworzeniu i publiko... Google Toolbar 3: Wypełni form... Search Engine Optimization Ochrona usług przy użyciu obra... Zabezpieczanie obrazów przy uż... Co nowego w PHP5 cz. 3: Bazy d... Co nowego w PHP5 cz. 2: Obsług... Przyjazne adresy URL: Praktycz... Co nowego w PHP5 cz.1: Zend En... Jak pisać uniwersalne skrypty ... SQLite: cz.2 SQLite: cz.1 Bezpieczeństwo PHP Bezpieczeństwo stron interneto... RSS: Syndykacja treści Szablony Smarty Płatny serwis w praktyce: Jak ...

Copyright © 2022 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.