Przyjazne adresy URL
Praktyczne rozwiązania na stronę www 

Dobre odnośniki to takie, które podobają się zarówno użytkownikom jak i wyszukiwarkom. Najlepsze są te, które łatwo zapisać, zapamiętać i przeczytać. W świecie, gdzie o popularności witryn decyduje pozycja w wynikach wyszukiwania, największe znaczenie mają jednak URLe przyjazne automatom indeksującym.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w miesięczniku Magazyn Internet, numer 10/2004.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Sklep internetowy w 5 minut na... Jak przyspieszyć skrypty PHP: ... CRON dla webmastera: Automatyz... Wszystko o tworzeniu i publiko... Google Toolbar 3: Wypełni form... Search Engine Optimization Ochrona usług przy użyciu obra... Zabezpieczanie obrazów przy uż... Co nowego w PHP5 cz. 3: Bazy d... Co nowego w PHP5 cz. 2: Obsług... Przyjazne adresy URL: Praktycz... Co nowego w PHP5 cz.1: Zend En... Jak pisać uniwersalne skrypty ... SQLite: cz.2 SQLite: cz.1 Bezpieczeństwo PHP Bezpieczeństwo stron interneto... RSS: Syndykacja treści Szablony Smarty Płatny serwis w praktyce: Jak ...

Copyright © 2022 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.