Co nowego w PHP5 cz. 3
Bazy danych 

PHP5 wprowadza sporo zmian w obsłudze baz danych. I tak do dyspozycji programistów oddano całkowicie nowe, obiektowe rozszerzenie do obsługi baz danych z rodziny MySQL. To nie wszystko. Wraz z PHP5 otrzymujemy potężne narzędzie w postaci domyślnie dostępnej bazy danych SQLite, której potencjałem nie sposób pogardzić.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w miesięczniku Magazyn Internet, numer 11/2004.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Jak małym kosztem otworzyć wła... osCommerce - bezpłatny sklep i... Sklep internetowy w 5 minut na... Jak przyspieszyć skrypty PHP: ... CRON dla webmastera: Automatyz... Wszystko o tworzeniu i publiko... Google Toolbar 3: Wypełni form... Search Engine Optimization Ochrona usług przy użyciu obra... Zabezpieczanie obrazów przy uż... Co nowego w PHP5 cz. 3: Bazy d... Co nowego w PHP5 cz. 2: Obsług... Przyjazne adresy URL: Praktycz... Co nowego w PHP5 cz.1: Zend En... Jak pisać uniwersalne skrypty ... SQLite: cz.2 SQLite: cz.1 Bezpieczeństwo PHP Bezpieczeństwo stron interneto... RSS: Syndykacja treści Szablony Smarty

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.