Ochrona usług przy użyciu obrazków zabezpieczających
Skuteczny sposób na roboty internetowe 

Czasy, w których za pomocą jednego formularza można było zarejestrować stronę w setkach katalogów i wyszukiwarek bezpowrotnie przeminęły. Wszystkiemu winne są niepozorne obrazki zabezpieczające, które zmuszają użytkownika do przepisania ukrytych w nich haseł. Zobaczmy jak proste jest zrealizowanie podobnego mechanizmu na naszej stronie.

Dalszy ciąg artykułu dostępny w miesięczniku Magazyn Internet, numer 3/2005.

Informacje o artykule

* - w przypadku dwumiesięczników, numer wydania jest numerem porządkowym i nie oznacza miesiąca wydania magazynu. To dlatego np. numer 3/2007 mag. Internet Maker ukaże się ok. 1 maja, a nie w marcu.
Porównanie ofert polskich firm... Perspektywy rozwoju e-handlu w... Jak małym kosztem otworzyć wła... osCommerce - bezpłatny sklep i... Sklep internetowy w 5 minut na... Jak przyspieszyć skrypty PHP: ... CRON dla webmastera: Automatyz... Wszystko o tworzeniu i publiko... Google Toolbar 3: Wypełni form... Search Engine Optimization Ochrona usług przy użyciu obra... Zabezpieczanie obrazów przy uż... Co nowego w PHP5 cz. 3: Bazy d... Co nowego w PHP5 cz. 2: Obsług... Przyjazne adresy URL: Praktycz... Co nowego w PHP5 cz.1: Zend En... Jak pisać uniwersalne skrypty ... SQLite: cz.2 SQLite: cz.1 Bezpieczeństwo PHP Bezpieczeństwo stron interneto...

Copyright © 2022 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.