Prezentacja książki "Jak zarabiać w Internecie"
Kwi
07

1 000 szt. w miesiąc

Z przyjemnością donoszę, iż sprzedaż książki "Jak Zarabiać w Internecie" przekroczyła w pierwszym miesiącu liczbę 1000 egzemplarzy. To bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę czytelnictwo książek o charakterze technicznym. Zapewniono mnie, że dodruk kolejnego nakładu książki nie powininen odbić się w postaci przerwy w jej sprzedaży.

Prezentowana publikacja stanowi wartościowy przewodnik dla osób, które angażując czas i pieniądze w prowadzenie serwisu internetowego poszukują metod umożliwiających im pozyskiwanie środków finansowych za jego pośrednictwem.

Książka Miesiąca
KK, Magazyn Internet  

Czytaj dalej...
Gdzie kupię książkę?

Książkę nabędziesz w najlepszych księgarniach w całej Polsce. Zobacz spis księgarń. Książkę możesz też nabyć przez Internet, np. za pośrednictwem sklepu internetowego Helion.pl.

O autorze

Paweł Grzesiak pracuje jako projektant witryn internetowych. Swoją pracę wykonuje począwszy od ustalenia rzeczywistych potrzeb klienta, poprzez wykonanie wystroju graficznego, programowanie, aż po reklamę, pisanie tekstów i pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Jego doświadczenie zawodowe to 6 lat praktyki jako wolny strzelec.

Od 2003 roku jest stałym współpracownikiem Magazynu Internet, autorem ponad pięćdziesięciu publikacji. Swoje artykuły publikuje również na łamach magazynów Internet Maker wydawnictwa AVT-Korporacja oraz phpSolutions wydawnictwa Software. Pisze na różnorodne tematy związane z tworzeniem stron, lecz większość jego prac poświęconych jest programowaniu w środowisku LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP).

Rozwija własne oprogramowanie autorskie - Mentat. Jest to środowisko programistyczne, na którego podstawie powstały systemy: CMS (do zarządzania treścią), CRM (zarządzania klientami) oraz SEO (narzędzia ułatwiające pozycjonowanie stron). Swoich rozwiązań nie traktuje jako uniwersalne. Dla każdego klienta przygotowuje nowe lub dostosowuje gotowe moduły, które spełnią jego specyficzne potrzeby. Owocem pracy autora są zarówno witryny o szerokiej bazie redaktorów (wdrożenia sięgają 200 aktywnych redaktorów), sklepy internetowe (oparte na rozwiązaniach dedykowanych), jak i serwisy, gdzie treść tworzy sama społeczność internetu (wymagane jest zastosowanie zaawansowanych narzędzi optymalizujących obciążenie). Wśród realizacji znajdziemy zarówno witryny o oglądalności nieprzekraczającej 10 000, a także serwisy o zasięgu na poziomie 380 000 unikalnych użytkowników miesięcznie.

Więcej informacji o autorze można uzyskać na jego stronie autorskiej: http://www.grzesiak.com.pl/.

Copyright © 2024 by Paweł Grzesiak. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.